Yeni Kahraman Zarya | TürkOW

Aleksandra Zaryanova

Dünyanın en kuvvetli kadınlarından biridir. Ailesini ve dostlarını korumak için kişisel şöhretini bir kenara bırakmıştır.

Aleksandra Zaryanova, parçacıklar ve yer çekimi ile oynamayı seven pembe saçlı bir Rus askeridir. Rus Savunma Birliğine bağlı olan ve Zarya olarak bilinen bu asker sahip olduğu parçacık topu silahı ile dikkat çekmektedir. Parçacık silahı ile ışın fırlatma becerisine sahip olan Zarya aynı zamanda enerji topları ile saldırı düzenleme yeteneğine sahiptir. Onun becerileri sadece bununla sınırlı değildir. Yine kabiliyetlerinin bir getirisi olarak kendine ve dostlarına kalkan kazandırabilmektedir.

Zarya, oynanabilir bir karakter olarak ilk defa PAX East 2015 panelinde oyunculara tanıtılmıştır. Yeni kahraman Zarya, savunma rolünde yer alacak ve savaş alanında kendisini ve takım arkadaşlarını korumaya çalışacaktır.

ZARYA OYNANIŞ VİDEOSU

Zarya’nın Yeteneklerİ

icon-ability.0rwZyParticle Cannon: İsabet ettiğinde rakiplerine hasar veren bir ışın fırlatır.Parçacık silahının ilk saldırı biçimidir.

icon-ability.0rwZyParticle Cannon: İsabet ettiği alandaki rakiplere hasar veren bir enerji topu fırlatır. Parçacık silahının ikinci saldırı biçimidir.

icon-ability.3lvIRParticle Barrier: Zarya kendisi için bir parçacık bariyeri oluşturur. Oluşturulan bariyer gelen hasarı önemli ölçüde engeller.

icon-ability.17TCnProjected Barrier: Zarya bir dostu için parçacık bariyeri oluşturur. Oluşturulan bariyer hedefe gelen hasarı önemli ölçüde engeller.

icon-ability.1bXCaGraviton Surge: Belirlenen bölgeye bir enerji topu fırlatır. Enerji topu etraftaki düşmanları saldırının isabet ettiği bölgenin merkezine çeker.

ZARYA KAHRAMAN SAYFASI

DETAYLI BİLGİ

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
TürkOW Yayın Hayatına Başladı!
PAX East 2015 Overwatch Panelİ

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 862
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh