Yeni Kahraman: Ana | TürkOW
Ana

Uzun süredir sağdan soldan ipuçlarını gördüğünüz, silüetleri üzerine teoriler geliştirdiğimiz ve kısa zaman önce de Blizzard tarafından biyotik tüfeği duyurulan, Pharah’ın yıllardır kayıp olan ‘anası’ Ana Amari sonunda bizlerle!

Ana, Omnic Krizi esnasında rol almış ve tüfeğini oldukça etkili kullanan bir destek kahramanıdır. Adeta dosta güven, düşmana korku veren kahramanımızın bir görev esnasında öldüğüne inanılıyordu ancak görünen o ki mezarından kalkıp sevdiklerini korumak için yeniden yemin etmiş.  

ana-teaser

Haritaların kilit noktalarına hakim ve nerede pozisyon alması gerektiğini bilen oyuncuların favorisi olacağını düşündüğümüz, Widowmaker’ın azıcık da takım arkadaşlarına vuran versiyonu olan Ana en az Lucio kadar tercih edilecek gibi gözüküyor. Ana’nın yeteneklerini ve hikayesini daha detaylı okumak için kahraman sayfasına gidebilirsiniz:

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
7 Temmuz 2016 Overwatch Yama Notları
12 Temmuz 2016 Türkçe PTR Yama Notları

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 1444
 • Evan

  Oynaması gerçekten eğlenceli bir karakter ama gerek bayıltma skili gerek adam vurma olsun zor fakat gene de çok güzel bir hero

 • Tarık

  Yanılıyorsunuz. Yeni çıktığı için çılgınca oynanabilir fakat gün geçtikçe oyundan kopucağına inanıyorum 🙁 Bir sniper olarak pozisyon alması gerekirken mobility bir skillinin olmaması en büyük handicapı. Bekleyip görelim

  • Evan

   Oynaması zor diye kimse oynamayacak zaten artık pro olana da söver durur millet 😀

 • Masters Ken

  Bence zekice tasarlanmış bir karakter. Kolay bir karakter olmadığı belli ancak usta eller de çok can yakar, çok takım kurtarır. Böyle incelik ve ustalık gerektiren destek karakterleri destek sınıfını çok zevkli ve önemli hale getiriyor.

  Örneğin Mercy, iyi bir destek karakteri. Çok işe yarıyor ancak oynaması sıkıcı ve yapabilecekleri sınırlı. Oyunun gidişatını değiştirebilecek bir karakter değil. İyi oyuncunun elinde de kötü oyuncunun elinde de hemen hemen aynı, pek farkı yok.

  Favori destek karakterim ucio idi. Sanırım Ana, gönlümdeki tahta oturacak 🙂

  . Şöyle bir düşünüyorum da iyi bir Widowmaker ve Ana aynı takımda düşmana sinir krizleri geçirtebilir.

 • Berkan

  Usta biri kullanıdığında karşı takımı oyundan soputabilir, aimi berbat biri çok bilmiş gibi aldığında 6v5 atmak zorunda kalırsınız

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh