Yeni Harita Route 66 ve Tracer'ın 'Seksi' Pozu | TürkOW
maxresdefault

Yeni Harita: Route 66

Overwatch’un Beta’ya tekrar başlamasından bu yana oyuna dahil ettiği 4. harita olan Route 66 bir Nakliye haritası. Harita ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Tracer’ın ‘Seksi’ Pozunun Oyundan Silinmesi

635948638305687803

 

Overwatch resmi forumlarında Tracer’ın “Over the Shoulder” isimli Zafer Pozunun kahramanın neşeli ve  biraz şapşal kişiliğinin ötesine çıkarak O’nu olmadığı bir duruma “seks objesi” konumuna sokmasından dert yandı. Bu konu sayfalarca uzadığından dolayı Blizzard yetkililerinden de cevap gecikmedi.

 

Bu pozu değiştiriyoruz. Topluluğumuzdaki herkesin kendini güçlü ve kahraman gibi hissetmesini istiyoruz. Yanlış tanıtılmalarını ve kendilerini rahatsız hissetmelerini değil.

Özür dileriz, daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Overwatch XBOX "Recall" Sinematik Gösterimi
Yeni Oyun Modu Weekly Brawl!

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1512
  • Sercan Çolak

    Kötü bi karardı bu bakış açısıyla ilgiliydi. Buna bakılırsa Widowmaker`ın Over The Shoulder Pozu daha beter. Çoğu karakterde bu poz var. Bu oyunda öldürme var ve öldürme bunun gibi konulardan daha beterdir. Bence Blizzard kadınları illa farklı şekilde gören kişiler yüzünden yanlış bi karar aldı. Bu oyun çocuklar için değil +15 bi oyun. Karakter pozlarından ve oyunun öldürme teması yüzünden.İnsanlar eğer pozu sevmediyseler seçme hakları var başka poz seçebilirlerdi keşke Blizzard bu düşünceyle hareket etseydi insanların seçebilme haklarının olması. İlla Over The Shoulder Pozunu seçme zorunlulukları yoktu.

    • Aras

      Yorumumu ofansif algılamayın ama anlamadığınız nokta şu: Oyuncular pozun seksi olmasından değil; bu pozun Tracer’a yakışmamasından, kişiliğiyle uyumsuzluğundan rahatsız olmuşlardı. Konuya bu yönden bakınca gayet doğru bir karar gibi geliyor. Tracer da favori karakterimdir bu arada.

  • Pingback: 6 Nisan 2016 Overwatch Beta Güncellemesi – TürkOW()

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh