Yeni Animasyon Filmi: Son Bastion | TürkOW
bastion

*zhwee beep boop beep*

Önümüzdeki Perşembe günü beşinci kısa animasyon filmimiz Son Bastion ile Overwatch dünyasının en derinlerine bir yolculuk yapmaya hazırlanın.

“Son Bastion” meraklı ve şekil değiştirebilen robotumuz Bastion’ın hikâyesini konu alıyor. Bu bölümde, on yılı aşkın süre boyunca balta girmemiş ormanın derinliklerinde hareketsiz kalmış ve beklenmedik şekilde yeniden devreleri açılan savaş makinesini izliyoruz. Çevresinde daha önce görmediği birçok şeyden etkilenen meraklı omniğimiz araştırmalara başlıyor ama çok geçmeden temel muharebe programının farklı bir komutu olduğunu anlıyor…

bastion copy

Tarihi not edin: “Son Bastion” 18 Ağustos 19:00’da sadece Gamescom 2016’da gösterime giriyor. Gamescom.blizzard.com adresinden çevrimiçi izleyebilir ya da Blizzard Ana Sahnesinden CANLI olarak izlemek için Koelnmesse kongre merkezi içerisindeki Salon 7’de resmi etkinlik alanını ziyaret edebilirsiniz.

TurkOW.com olarak film çıktıktan hemen sonra alt yazı çalışmamızı yapıp en kısa sürede filmi Türkçe alt yazılı olarak izlemenizi sağlayacağız. Bir gözünüz Youtube kanalımızda olsun.

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
Büyük Overwatch Turnuvası!
Overwatch® Dünya Kupası İçim Hazırlanın!

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 1098
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh