Winston ve Tracer Heykellerinin Yapım Aşaması | TürkOW

Fransız bir firma olan FX Deco geçen yıl Gamescom’da World of Warcraft’ın ünlü karakteri Grommash Hellscream’in birebir boyutta yaptığı heykeliden sonra bu yılda Gamescom için Overwatch’ın sevilen ikilisi Winston ve Tracer’ın gerçek boyutta birer heykellerini oyun severlerle buluşturdu.

 

Gamescom 2014 Grommash Hellscream

Gamescom 2014 Grommash Hellscream

 

Kil ile başlayan serüvende tüm parçalar birer birer hazırlanarak mükemmel bir form oluşturacak bir şekilde bir araya getirilmiş. Oldukça detaylı ve oyun sinematiğinde ki hallerini aratmayan heykellerin yapım aşamasını FX Deco, CGSociety aracığılı ile bizlere sunmuş bulunuyor.

 

Tracer, tartışmasız bir biçimde Overwatch dünyasının en gözde kahramanlarından birisi durumunda. Bir saldırı kahramanı olan Tracer, sevimliliği ve biraz da çekiciliği sayesinde birçok sanat çalışmasının baş aktörü olmayı başardı. Oyun içerisinde ise Tracer yerinde duramayan bir kahramanı andırıyor. Elinde bulunan hafif silahı ile hızlı saldırılar gerçekleştirebilirken, hızlı biçimde yer değiştirmesi ile rakiplerini daima şaşırtabiliyor. Tracer’ın kabiliyetleri sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda eğlenceli ama rakip açısından sinir bozucu olan replikleriyle dikkat çekmektedir.

Winston ise Overwatch dünyasının bilim adamıdır. Bilim adamı söylemine fazla aldanmayın çünkü gerçekte kendisi mühendislik dehası sayılabilecek bir goril olarak karşımıza çıkmaktadır. Savunma rolünde görev alan bir kahraman olan Winston, dost birimleri koruma ve rakiplere aman vermeme kabiliyetleriyle dikkat çekmektedir. Rakipler açısından en can sinir bozucu kısım ise kızgın bir gorilin etrafta dolanmasıdır. Winston kızdığı zaman öldürülemeyecek kadar güçlü olabilen ve rakipleri canından bezdiren bir kahramandır.

Tracer ve Winston’ı artık yakından tanıyorsunuz. Yukarıda Winston ve Tracer heykellerinin yapım aşaması yer almaktadır. Bu videodan sonra Tracer ve Winston fotoğraflarına kısa bir göz atabilirsiniz. Overwatch dünyası tüm bu zenginliği ile bir süre sonra oyuncularla buluşacak. Overwatch’ın oyuncularla buluşması sıradan bir buluşma olarak görülmemelidir. Bu buluşmanın sonunda ortaya çok daha zengin ve kaliteli çalışmalar çıkabilir.

Tracer ve Winston Fotoğrafları

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Lucio'dan Synaesthesia Dünya Turu
Overwatch TwitchCon 2015'te Yer Alacak!

Yorumlar

tracer, winston
yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 952
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh