PAX East 2015 Overwatch Panelİ | TürkOW

PAX East 2015 Genel Özet

Blizzard, PAX East 2015 kapsamında gerçekleştirdiği Overwatch panelinde oyuncuları heyecanlandıracak detaylar paylaştı. Oyunun henüz ne zaman çıkacağı net olarak belli olmasa bile Beta başlangıcının Kasım ayında gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

AA

Blizzard, FPS oyunu Overwatch için PAX East 2015’te bir takım yeni bilgiler paylaştı. Paylaştığı bilgilerden en önemlisi ve hatta en heyecanlandırıcı olanı beta sürecinin başlangıcıyla ilgili verilen bilgiydi. Bunun dışında yeni kahramanlar tanıtıldı. Bu kahramanlar ile ilgili bir takım bilgiler paylaşıldı.

PAX East 2015 Overwatch paneli kapsamında en bilgilendirici kısım ise PlayersCut TV tarafından Jeff Kaplan ile yapılan röportajdı. Kaplan verdiği röportajda Overwatch’ın bir FPS/MOBA karışım oyun olmadığını dile getirdi. Oyunda herhangi bir şekilde, en azından başlangıçta tek oyunculu bir senaryo macerası olmayacağını belirten Kaplan, her kahramanın oynanışa göre zorluk seviyesini belirten ibarelerin yer alacağını açıkladı. Yakın saldırının DPS miktarı ile uzak saldırının DPS miktarı arasında çok büyük farklılıklar olmayacağı Kaplan’ın verdiği bir diğer bilgiydi.

Jeff Kaplan aynı röportajda çıkarılacak her kahramanın farklı uyruklardan olmasını sağlayacaklarını belirtirken çeşitliliğe önem verdiklerini bir kez daha ortaya koymuş oldu. Blizzard’ın oyunu henüz ne zaman betaya açacağı net olarak bilinmese bile bu gelişmelerin her birinin heyecan verici bilgiler içerdiği oyunculardan gelen reaksiyondan rahatlıkla anlaşılabiliyor.

Gibraltar_05

PAX East 2015 Overwatch panelinde tanıtılan diğer yenilikler ise iki kahraman ve bir haritadan oluşmaktaydı. McGree ve Zarya tanıtılan iki yeni kahraman olurken, Gilbartar haritası ilk kez görücüye çıktı.

Overwatch ile ilgili yaşanan son gelişmelerden anında haberdar olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güncel Overwatch topluluğu olan Turkow’u takip etmeye devam edin.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Yeni Kahraman Zarya
Yeni Kahraman Soldier: 76

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 757
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh