Özel İçerikler | TürkOW

Overwatch’ta yeni misiniz? Eğer oyuna yeni başlayan biriyseniz izlediğiniz onlarca sinematik içerisinde yer alan kahramanlardan herhangi birini beğenmiş olabilirsiniz. Ancak her oyunda olduğu gibi bu oyunda da karakterlerin kullanımına yönelik zorluk derecelerinin bulunduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Eurasian Wolf Kitap okumayı seven ve kendi halinde yazarlık yapmaya çalışan Blizzard hayranı bir insan.

Devamını Oku

Son dönemlerde artış gösteren Play of the Game çılgınlığına katılmak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Size bunu nasıl yapabileceğinizi anlatan ufak bir rehber hazırladık. Burada yer alanları takip ederek Overwatch’ta Play of the Game kaydetme konusunda ihtiyaç duyulan her türlü bilgiye sahip olabileceksiniz. Eurasian Wolf Kitap okumayı seven ve kendi halinde yazarlık yapmaya […]

Devamını Oku

Kendinizi hazırlayın! En iyi oynadığınız kahraman hakkında diğer oyunculara yardımcı olabilecek bir rehber hazırlayabileceğinizi düşünüyor musunuz? Cevabınız evet ise hemen yazmaya başlayın ve TürkOW Cadılar Bayramı Yarışmasına katılma hakkı kazanın! En iyi rehberi yazan kişiye 20€* hediye edeceğiz!

Yoksa hala bekliyor musunuz? Sınırlı zamanınız var, hemen yazmaya başlayın!

Devamını Oku

Beklenen gün geldi çattı. Partnerlerinden biri olduğumuz Büyük Overwatch Online Turnuvası kayıtları başladı!

Voidu’nun katkılarıyla düzenlenen TurkOW.com ve Overwatch TR ailesinin güçlerini birleştirdiği bu organizasyona bütün takımları kendilerini sınamaya bekliyoruz. Maçlar Ali Ömer Horzum ve Can Çetinkol’un anlatımıyla canlı olarak yayınlanacak. İyi olan kazansın!

Devamını Oku

19 Haziran 2016 tarihinde başlatmış olduğumuz 1 Adet Overwatch Origins (PC) ve 2 Adet Widowmaker Noire Kostüm çekiliş 29 Haziran 2016 itibari ile bitmiş bulunuyor. Söz verdiğimiz gibi 30 Haziran yani bugün tarihi ile sonuçları videolu bir şekilde açıklıyoruz!

Devamını Oku

Blizzard’ın resmi forumunda açılan bir konu ile ışık tutulan eşleştirme sistemine dair bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Konu oldukça uzun olduğundan öncelikle bir özet geçmek için aşağıdaki videoyu hazırladık. Eşleştirme sisteminin diğer detaylarını yazımızda okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Henüz bir Overwatch sahibi olamadınız mı? Yada Overwatch’a sahipsiniz fakat Erken Erişim ile sahip olabileceğiniz Widowmaker Noire kostümünüz mü yok? Üzülmeyin! Elimizde size hediyebileceğimiz 1 adet Overwatch: Origins Edition ve 2 adet Widowmaker Noire Kostümü bulunuyor!

Devamını Oku

Türkiye’nin en uzun soluklu ve en güncel sitesi olma özelliğini taşıyan TurkOW.com 24 Mayıs’ta resmi çıkışını yapacak olan Overwatch için tüm kahraman sayfalarını güncelledi!

Devamını Oku

Eurasian Wolf Kitap okumayı seven ve kendi halinde yazarlık yapmaya çalışan Blizzard hayranı bir insan.

Devamını Oku

Ashandle Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci. http://www.turkow.com

Devamını Oku
    • Posts navigation

    • 1
    • 2
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh