Overwatch'un Yeni Kahramanı: D.Va! | TürkOW
DVa2-1

Betasına henüz 3 gün önce başladığımız Overwatch için yeni kahraman geleceğine dair bazı söylentiler ve ipuçları dolaşmaya başladı. Bunların başında PlayOverwatch adlı resmi twitter hesabından gönderilen şu tweet geliyor:

 

 

Bahsi geçen D.Va’nın biyografisi ise şöyle:

 

16 yaşında dünyanın bir numaralı oyuncusu olan D.Va, takip eden üç yıl içerisinde girdiği tüm yarışmalardan namağlup olarak ayrıldı. D.Va hem yurtiçinde hem yurtdışında hayranları tarafından çok sevilen ve dünyanın dört bir yanında gösterilere katılmış uluslararası bir yıldız. Son günlerde, yarışmalara biraz ara vererek kendisini vatanının güvenliğine adamıştır.

Her şey bununla sınırlı mı kalacak? Overwatch’un yeni kahramanı D.Va ile ilgili yeni bilgiler ilerleyen günlerde gelebilir. Bu bilgiler ışığında size çok daha farklı sürprizlerimiz olabilir ama öncesinde yeni kahramana ufak bir parantez açalım.

D.Va oyundaki kadın karakter sayısı açısından önem taşıyor çünkü bu konudaki eksikliği gideriyor ve en önemlisi bölgesel izler taşıyor. Overwatch’un yeni kahramanı D.Va’nın Hanamura haritasında önemli bir yere sahip olduğunu görebilirsiniz.

Blizzard bir şekilde bölgesel izler taşıyan karakterler geliştirmeyi sürdürüyor. D.Va bunlardan bir diğeri, yenilerinin de yolda olduğundan emin olabilirsiniz!

Biyografisinde söylendiği gibi dünyaca ünlü e-sports oyuncusu olan D.VA’nın Hanamura haritasında bir adet devasa posteri bulunuyor.

D.VA'nın Hanamura Haritasındaki Posteri

D.va Overwatch

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
Overwatch Beta İlk Canlı Yayın: Troverwatch
Overwatch'un Geleceğine Dair İpuçları

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 1737
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh