Overwatch TwitchCon 2015'te Yer Alacak! | TürkOW
TwitchCon

Okulların açılmasına çok az kaldı. Bu az kalan süre içerisinde oyuncuların ve öğrencilerin aklını çelebilecek en değerli ve önemli etkinlik TwitchCon 2015 olacak. 25-26 Eylül tarihlerinde, bu sene ilki gerçekleştirilecek olan TwitchCon’a birçok ünlü yayıncının yanısıra oyunlarını tanıtmak ve oyuncu topluluklarıyla biraraya gelmek isteyen oyun şirketleri de katılıyor.

BU AY OYUNCULAR HABERE DOYACAK

Etkinlikte boy gösterecek olan Blizzard, ilk olarak Heroes of the Storm oynanabilir kahraman kadrosuna dahil olacak Rexxar’ın canlı tanıtımını gerçekleştirecek. Bunun yanında StarCraft 2 için çıkarılacak üçüncü ve son ek paket olan Legacy of the Void için tanıtım sinematiğini yayınlayacak.

rexxar

PEKİ BİZ NEYİ TAKİP EDELİM?

back

Gerçekleştirilecek etkinlik sadece Blizzard cephesinden değil aynı zamanda diğer firmalar açısından da büyük bir öneme sahip olacak. Tüm bunların arasından ise bizi en çok ilgilendiren Overwatch olacak. Overwatch TwitchCon 2015 etkinliğinde yer alacak.

Blizzard her ne kadar net bir tarih belirlememiş olsa da TwitchCon 2015, Overwatch beta tarihinin açıklanacağı etkinlik olabilir. Bu etkinlik kapsamında Overwatch ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam ederek bu gelişmelerden hemen haberdar olabilirsiniz. Etkinliği canlı izleyecek olan üyelerimiz TürkOW forum üzerinden Geyikhane aracılığıyla da TürkOW topluluğu ile irtibat kurabilecek.

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
Winston ve Tracer Heykellerinin Yapım Aşaması
Overwatch'a İki Yeni Kahraman Geliyor!

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 927
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh