Overwatch Kapalı Beta Güncellemesi | TürkOW
xiaoyu-wang-001yqjeogy6u3x7wimn81

Aralık ayı itibari ile Overwatch Beta sunucularını geçici olarak kapatan Blizzard uzunca bir aradan sonra ilk resmi yazısı ile bizlerle birlikte oldu.

Özetleyecek olursak Aralık ayında kapanan sunucularla birlikte söylenen Beta’nın Ocak ortası veya sonunda tekrar devam etmesi tarihi Şubat ayına kaydırılmış durumda. Ayrıca yeni bir oyun modu ve bu modu destekleyen haritalarla birlikte Overwatch beta programı devam edecek.

Blizzard Resmi Yazı

Herkese mutlu 2016 yılı diliyorum!

Sizlerle son sohbetimizden bu yana uzun bir süre geçti, bizlerde Overwatch Kapalı Beta ile ilgili son durumu bildirmek istedik.

Aralık ayında Kapalı Beta’ya ara vermiştik,  bu süre zarfında sizlerden gelen geri bildirimleri, çekirdek özellikleri ve oyun dengeleri üzerinde çalıştık. Amacımız tüm bu çalışmaları Kapalı Beta yeniden başlamadan sizlere sunmaktı, ve tek dileğimiz bunları Ocak ayı ortaları veya sonuna kadar yetiştirebilmekti.

Bunca zamandır tüm ekip çok sıkı çalıştı her şey planlanan tarihe göre yetiştirilmeye çalışıldı, şu an için Kapalı Beta’nın tekrar açılmasına hazır değiliz. Başından beri bu yapılanların Şubat ayı başına doğru kayma ihtimalini açıklıkla belirtmiştim, fakat bu gecikmenin yaşanmasındaki en büyük sebep sizlere yeni Beta yaması ile birlikte gerçekten büyük yenilikler verebilmekti.

Geçen yıl bizlere verilen geri bildirimlere detaylı bakınca aslında tüm kullanıcıların Nakliye ve Ele Geçirme oyun mod’larından farklı mod’lar arzuladığını farkettik. Fazla detay vermeden şunu söyleyebilirimki yeni bir oyun modu üzerinde çalışıyoruz. Bununla ilgili bir hayli heyecanlıyız! Bu modu destekleyecek harika haritalarımız var, fakat bunları gerçekleştirmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Kapalı Beta’nın tekrar açılışı için aldığımız bir kaç ekstra hafta ile yeni oyun mod’unu ve bu mod’un sahip olduğu haritaları sizlere sunabileceğiz. Bu ayrıca bizlere bazı oyun işleniş ve ödül sistemini cilalamamızda yardımcı olacak. Yinede bu sistemler Beta süresince teknik açıdan üzerinde durulacak, tek istediğimiz bunları sizlere sunmadan önce kalitesinden emin olmamız.

Sizlere kesin bir tarih verememekle birlikte Şubat ortasına doğru Kapalı Beta’yı tekrar açacağımızı bildirmek istiyoruz(Bu sefer Şubat ayını geçirmeyeceğiz.)  Yani gözünüz devamlı resmi kanallarda(www.TurkOW.com) olsun.

Bu oyunu sizlerle birlikte geliştirmekten mutluyuz. Tüm sabrınız için çok teşekkür ederiz ve umarız en kısa sürede sizlerle oyunda görüşürüz!

Jeff Kaphlan

Oyun Yönetmeni

  • Sizce bu bekleyişe değecek mi ?

  • Yeni oyun modunun nasıl olacağını düşünüyorsunuz?

  • Blizzard yine bizleri şaşırtmayıp Beta’yı Mart ayında mı açar?

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Overwatch Kahraman Spreyleri
Overwatch Beta Sunucuları 9 Şubat'ta Tekrar Açılıyor!

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1495
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh