Overwatch® Dünya Kupası İçim Hazırlanın! | TürkOW
overwatch dünya kupası

GÜNCELLEME: Oy kullanma süreci başlamış bulunuyor. 29 Ağustos’ta sonuçlar açıklanacak. Oyunuzu kullanmak için tıklayın.

Tüm askerlerin, bilim insanlarının, maceraperestlerin ve kendini farklı hissedenlerin dikkatine – Overwatch® Dünya Kupası için kahramanlar gerekiyor… ve göreve gidecek kahramanları belirlemek de sizin elinizde!

Overwatch® Dünya Kupası, birçok milletten ve bölgeden katılacak takımları karşı karşıya getirerek küresel zafer için mücadeleye ev sahipliği yapacak uluslararası bir gösteri olacak. Bu şölen, dünyanın her tarafından topluluk üyelerinin ülkelerini temsil etmesini istedikleri oyuncuları oylamasıyla başlayacak.Sonrasında takımlar çevrimiçi olarak ve en sonunda da BlizzCon 2016 sahnesinde bir dizi gösteri maçı gerçekleştirecek!

İlk Overwatch® Dünya Kupası önümüzdeki ay başlıyor. İster rekabete katılın ister desteğinizi gösterin, sizin gibi kahramanlara ihtiyacımız var.

PROGRAM

AŞAMA 1: TAKIMINIZI OYLAYIN

Çok yakında topluluk içerisinde öne çıkan belli oyuncular millet ya da bölgelerini dünya sahnesinde temsil etme şansı yakalamak üzere seçilecek. Katılan her ülkeden profesyonel oyuncuların, yetenekli topluluk üyelerinin ve Rekabetçi Oyun modunda Sezon 1’in üst sıralarında yer alan yerel oyuncuların da dâhil olduğu temsilciler seçeceğiz.

Kısa süre sonra, 11 Ağustos Perşembe gününden başlayarak oyuncular ülkelerinin takımlarını oluşturmak için diledikleri temsilcilere oy verecek. Oy kullanırken seçilmiş oyuncuların sevdiği kahramanlar ve rekabetçi sıralamaları gibi bilgiler size sunulmuş olacak. Böylece bilinçli tercihler yapmış olacaksınız. Katılabilmek için Overwatch oyununa sahip olmanız gerekir ve sadece Battle.net hesabınızın kayıtlı olduğu millet veya bölge için oy kullanabileceksiniz.

AŞAMA 2: GÖSTERİ BAŞLIYOR

Oylama tamamlandıktan ve her ülkenin oyuncuları seçildikten sonra Eylül’de başlamak üzere birçok millet ve bölgeyi temsil eden takımlar üç maçın en iyisi (bo3) tekli elemeli çevrimiçi elemelere katılacak. Daha sonra Kasım ayındaki BlizzCon’da on altı takım grup aşamasında tekli elemeli finallere katılacak.

BlizzCon’da tüm büyük bölgelerin iyi bir şekilde temsil edilmesini sağlamak için katılacak on altı katımın altı tanesinin Avrupa’dan, altı tanesinin Asya-Pasifik oyun bölgesinden ve dört tanesinin de Amerika’dan olması sağlanacak. Yer alacak ülke ve bölgelerin tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.

U28E1JGNMJZU1470353006230

*Sunucu konumu, bölgesel alt yapı ve bağlantı hizmetleri ve diğer coğrafi nedenlerden dolayı bu ülkeler otomatik olarak BlizzCon’daki gösteriye katılacaktır.

Overwatch® Dünya Kupası hakkında daha fazla bilgi almak için bizden ayrılmayın ve tüm dünyada Overwatch topluluğunun rekabetçi ruhunu kutlarken yanımızda olun!

Overwatch Dünya Kupası tüm dünyayı içine alan topluluk merkezli bir gösteridir. Overwatch’un tüm dünyaya hitap eden yönünü göstermek için eğlenceli ve rekabetçi ruhu olan, aynı zamanda yerel takımlar için rekabet eden ya da destek olan oyuncular için dünya çapında yarışma fırsatı sunmak istedik. Eh, bunu da yapmak için BlizzCon sahnesinden daha uygun bir yer olabilir miydi?

Oyuncuların adaylıkları belli kıstaslara göre yapılıyor; becerileri, oyun-içi performansları, topluluk içerisindeki yerleri ve dahası. Amacımız ülke ya da bölgelerini en iyi şekilde temsil edecek oyuncuları dengeli bir çerçevede bir araya getirmektir.

İlk Overwatch Dünya Kupası’na katabileceğimiz kadar ülke ya da bölgeyi katmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ancak böylesine uluslararası bir etkinlikte meydana gelen karmaşıklıklar nedeniyle umduğumuz sayıda ülkeye ulaşamadık. Bölgeniz eğer bu etkinlikte yer almadıysa gelecek etkinliklerde olamayacağı anlamına gelmiyor.

Açılış Haftası ve Blizzcon’daki maçlar canlı olarak yayınlanacak. Daha fazla bilgi için bizden ayrılmayın.

Bu gösteri için bir ödül havuzu yok. Ancak BlizzCon’da rekabet edecek 16 takım BlizzCon’a ücretsiz katılacak ve kendilerini gösterme şansı elde edecek.

Overwatch Dünya Kupası kurallarını yakında detaylı şekilde açıklayacağız.

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
Yeni Animasyon Filmi: Son Bastion
9 Ağustos 2016 Türkçe Yama Notları

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 796
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh