Overwatch Beta'ya Saatler Kala Resmi Açıklama | TürkOW
beta

Overwatch’un hem Amerika hemde Avrupa sunucularında kapalı beta’ya çıkmasına sadece saatler kaldı. Blizzard resmi Twitter hesabından oyunculara gelen sahte ve dolandırıcı postalardan uzak durmaları konusunda uyardı.

Blizzard, Overwatch Beta’ya saatler kala resmi açıklama yaparak oyuncuları dolandırıcılık girişimlerine karşı uyarırken aynı zamanda Overwatch Beta sürecine yönelik kısa bilgiler paylaştı.

HATIRLATMA: #Overwatch beta’sı henüz başlamadı. Üyelikleriniz işaretlenecek & beta anahlarını e-posta olarak göndermeyeceğiz.  Aldatma girişimlerine dikkat edin!

Kapalı Beta Akşam Saatlerinde Başlayacak


Overwatch’u akşam saatlerinde sizlere sunacağız. Henüz kesin bir saat veremiyoruz, gelişmeleri resmi kanallarımız üzerinden duyuracağız. Bizi takip etmeye devam edin!

Beta Açıldıktan Sonra Sabırlı Olun

[BETA] Overwatch Betası başladıktan sonra, katılacak hesapları kademeli olarak belirleyeceğiz. Bu sürecin tamamlanması birkaç saati bulabilir.

Overwatch Beta için beklemede olan oyuncular Blizzard tarafından yapılan bu açıklamayı mutlaka dikkate almalısınız. Bu açıklamayı dikkate almadan hareket etmeniz durumunda türlü dolandırıcılık tuzaklarına düşmüş olursunuz.

Bununla birlikte, Blizzard’ın Overwatch için gerçekleştirdiği Beta sürecini yakından takip etmeye çalışın. Beta anahtarı dağıtımı gibi türlü kandırmaca yöntemlerinden uzak durun. Blizzard, Overwatch Beta’ya katılımı kendi belirlediği yöntemlerle sunmaktadır. Ortada herhangi bir beta anahtarı dağıtımı, beta anahtarı gönderimi veya bunun gibi unsurlar yoktur. Her şey resmi açıklamada belirtildiği şekilde adım adım ilerlemektedir.

Overwatch Beta ile ilgili daha fazla gelişmeden haberdar olmak istiyorsanız Türkow’u takip etmeye devam edin. Tüm gelişmeleri Türkçe olarak sizlere ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Overwatch Beta Sesli Sohbet İle Birlikte Geliyor
Overwatch Beta Sürümü İndirmek

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 2315
 • Ahmet Can

  Betaya kayıt oldum fakat nasıl anlıcam e – posta gelmicekse ?

  • E-posta gelecek fakat dağıtım key olarak yapılmayacak. Üyeliğine doğrudan beta erişimi sağlanacak ve bu sana yine e-posta ile bildirilecek.

   Blizzard’ın bahsettiği konu beta key dağıtımı yapılmayacağı. Şayet dolandırıcılar size key içeren mail gönderdiyse buna kanıp üyeliğinizi kaptırmayın diye uyarıyorlar.

   Sana Blizzard’dan gelen beta bildirim mail’inden sonra battle.net launcher üzerinden oyunu indirip oynayabileceksin.

 • JinVarrel

  Amerika’daki bazı arkadaşlar indirmeye başlamış bile redditte gördüm :D:D

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh