Overwatch Beta Tarihi Belli Oldu! | TürkOW
V2AMIEO89JGD1444703027180

1 Yıldır beklenen açıklama sonunda Blizzard tarafından resmiyete kavuştu. Overwatch Kapalı Beta Programı 27 Ekim itibari ile başlamış olacak!

Şimdi ise sizleri yapılan resmi açıklama ile baş başa bırakıyoruz.

Saldırıya kalan süre 3… 2… 1…
Overwatch Betası resmi olarak 27 Ekim’de başlıyor ve savaş alanını test etmek üzere ilk dalga askerlerimizi davet etmeye hazırlanıyoruz. Beta’ya dair planlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki görev talimatnamesine göz atın ve geleceği şekillendirmek için giriştiğimiz bu savaşta bize yardımcı olmak istiyorsanız Beta kaydınızı tamamlamayı unutmayın.

 

Betaya kaydol

 

 

Bu Beta sürecinde iki tane temel amacımız var: İlki, Overwatch’ı gezegenin en iyi takım tabanlı nişancı oyunu yapabilmemiz için oynayışa dair -dengeleme, oyunun hissiyatı ve eğlence açısından- tonlarca geribildirim almak. İkincisi ise, elimizdeki teknolojiyi dibine kadar zorlamak, sunucu altyapılarımızı dayanıklılık konusunda test etmek ve oyunun her türlü koşulda en iyi şekilde çalıştığından emin olmak.

Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek için beta katılımcılarını iki gruba ayırdık. İki grubun da görevi ve savaş alanına gönderilme zamanı farklı olacak. Kapalı Beta grubu, test ekibimizin temelini oluşturacak. Bunlara ek olarak daha büyük kitlelerin katılım sağlayacağı ve tüm kozların oynanacağı birçok Hafta sonu Beta Testi yapacağız.

 

kapalı beta

Kapalı Beta, az sayıda katılımcının sürekli olarak sunucuya ulaşma imkânının olacağı ortam olacak. Kapalı Beta’daki tüm amacımız oynayış konusunda geribildirim almak. Katılımcıları her bir kahramanı, haritayı, yeteneği ve oyunun diğer yönlerini derinlemesine incelemeleri ve bunları açacağımız beta forumunda tartışmaları için teşvik edeceğiz.

En anlamlı ve yapıcı eleştirileri alabilmemiz için Kapalı Beta katılımcılarının sayısını son derece sınırlı tutacağız ama yine de tüm kahramanların etkin şekilde kullanılabilmesi için zaman zaman bu gruba eklemelerimiz olacak.

Kapalı Beta’nın ilk katılımcıları 27 Ekim’de Amerika bölgesinde savaş alanına inecek, ek oyuncular da yavaş yavaş eklenmeye başlayabilir (test edilmesi gereken yeni özellikler oldukça daha fazla oyuncu eklenecek). Bu arada Avrupa ve Asya bölgelerimizin de hazırlıklarına devam ediyor olacağız. Amacımız Avrupa’yı ve Asya’yı da daha ileri bir tarihte devre sokmak olacak.

Kapalı Beta başladıktan sonra daha fazla detay ve SSS başlığı sunacağız.

Beta haftası

Zaman zaman barajın kapaklarını açacağız ve donanımımızı alt etmesi için kocaman ordulara geçit vereceğiz. Amacımız, mümkün olduğunca çok kahramanın oynanmasını sağlamak ve bu saldırı ile sunucularımızın dayanıklılığını ölçmek.

Bu Hafta sonu Beta Testleri sınırlı bir süre için, genelde bir hafta sonunu kapsayacak şekilde, Kapalı Beta testleriyle de eş zamanlı olarak hizmete girecek. Hafta sonu Beta Testleri temel olarak donanım ve teknolojinin sınanmasıyla alakalı olacağı için oyundaki kahraman, harita ve oyun modlarının bazıları yasaklanacak ancak her konuda geribildirimde bulunma imkânınız her zaman olacak.

Dünyanın farklı bölgelerinde birden fazla Hafta sonu Beta Testleri yapılacak. Overwatch beta kaydını tamamlayan inanılmaz sayıda kahraman adayımız var. Biz de bu test sürecinde olabildiğince çok kişiye oyunu oynama imkânı vermek istiyoruz. İlk Hafta sonu Beta Testi, BlizzCon’dan sonraki hafta olacak şekilde planlandı, bu etkinlikte daha fazla bilgi vereceğiz.

 

Birkaç şey daha var: Overwatch Betası sadece Windows üzerinden oynanabilecek ve bilgisayarınızda Battle.net’in masaüstü sürümü kurulu olmalıdır. Kapalı Beta ya da Hafta sonu Beta Testlerinden birine seçilmişseniz, size ne zaman ve nasıl sahaya ineceğinizi anlatan bir e-posta gönderilecek.

 

Betaya kaydol

 

Çok yakında Overwatch Betası ile ilgili daha fazla bilgi yayınlayacağız, o yüzden bir gözünüz turkow.com’da olsun!

Overwatch Beta Programına Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
İlk Overwatch Beta Önizleme Yayını 15 Ekim'de!
Overwatch Beta Önizleme Canlı Yayın Notları

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 2436
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh