Overwatch Beta Sesli Sohbet İle Birlikte Geliyor | TürkOW
blizzard overwatch sesli sohbet voice chat

Ayın 15’inde Haylinic ve Ellohime‘ın yaptığı Overwatch’un ilk resmi stream‘inde Sesli Sohbet‘in sinyalleri verilmişti. Bugün resmi bir açıklama ile Sesli Sohbetin Beta’ya yetiştirildiği ve Beta’da Sesli Sohbetinde kullanılabileceği ve olası hataların raporlanabileceği haberi duyuruldu!

Merhaba, kahramanlar!

Önümüzdeki Overwatch Beta testine hazırlık için Battle.net’e küçük güncellemeler yapma sürecindeyiz ve sizlere de bu konuda bilgi vermek istedik. Bu güncelleme, Overwatch Betasında sesli sohbet işlevini test edebilmemizin temellerini atacak.

Beta sürecinde oyuncularımıza bu özelliği test etme fırsatı sunabildiğimiz için çok heyecanlıyız ve sizlerden de bu konuda geribildirim bekliyoruz. Battle.net için planlanan sesli sohbet hakkında daha fazla bilgiye ileride ulaşabileceksiniz ama şimdilik aşağıdaki SSS’e bir göz atın.


S: Overwatch Betasına seçilmemişsem de sesli sohbeti test etme imkânı bulacak mıyım?

C: Battle.net sesli sohbet özelliği sadece Overwatch Betası için devrede olacak. Betaya katılmak isteyen oyuncular hemen buradan kayıt olabilir.

S: Sesli sohbet özelliği diğer Blizzard oyunlarına da gelecek mi? Gelecekse, ne zaman?

C: Sesli sohbet henüz geliştirme aşamasında ve test sürecinde olduğu için hangi Blizzard oyunlarında devreye alınacağını söylemek için çok erken.

S: Overwatch Beta sürecinde sesli sohbet nasıl işleyecek?

C: Beta başladıktan sonra bu konuda daha fazla bilgi vereceğiz.

S: Battle.net masaüstü uygulamamda herhangi bir değişiklik görecek miyim?

C: Hayır, bu sadece uygulamanın DLL dosyalarına yapılan bir ekleme.

Yapılan resmi açıklamadan anlaşılacağı üzere Overwatch’ın en gözde özelliklerinden birisi olacak sesli sohbet sistemi büyük bir kararlılık ile geliştirilmeye çalışılıyor. Blizzard’ın bu yönde attığı ilk adımın beta ile birlikte sesli sohbet sistemini devreye sokması önemli bir gelişme olarak nitelendiriliyor. Overwatch beta sesli sohbet sisteminin test edileceği ilk alanlardan birisi olacak. Oyunculardan gelen geri bildirim ile sistemin çok daha iyi bir noktaya taşınması hedefleniyor.

Sesli sohbet sistemiyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz. Overwatch hakkında tüm yeni bilgileri sizlere ulaştırmak için gereken çabayı göstermekteyiz. Bizi takip ettiğiniz sürece tüm gelişmelerden Türkçe olarak hemen haberdar olabilirsiniz.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Dorado Yama Notları
Overwatch Beta'ya Saatler Kala Resmi Açıklama

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1335
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh