Nvidia'dan Overwatch'a Özel Güncelleme | TürkOW
wallpaper-2

forum

NVIDIA kullanıcılarına üst düzey oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Yayınlanan son güncelleme, Overwatch, Total War: Warhammer, War Thunder ve World Of Tanks oyunlarını kapsıyor.

 

Overwatch‘un piyasaya çıkacak olmasıyla birlikte grafik kartı üreticileri de oyunculara üst düzey oyun deneyimi sunmak için çalışmalara başladı.NVIDIA tarafından yayınlanan Game Ready (368.22) güncellemesi ile oyundaki en iyi görüntü kalitesi oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyunlardaki grafik performanı da bir hayli yüksek seviyede. Piyasaya çıkarılan her oyun kullandığımız konsol veya bilgisayarların grafik arayüz sınırlarını sonuna kadar zorluyor.

Overwatch-Performance-Graphic-Version-B-60FPS

Günümüzde duyurulan üst düzey ekran kartlarından hemen hemen hepsi her oyunu ultra ayarlarda oynatabilecek seviyede ancak bu bazen yeterli olmayabiliyor. NVIDIA kanadından yayınlanan yeni güncelleme ile oyunlardaki optimizasyon üst düzeye çıkarılmış durumda. Yayınlanan güncelleme Overwatch, Total War:Warhammer, War Thunder ve World of Tanks‘ı kapsıyor.

Oyun esnasında yüksek FPS, üst düzey modelleme ve 4K görüntü almak istiyorsanız eğer sistem güncelleştirmelerini devamlı olarak en üst düzeyde tutmanız gerekiyor. NVIDIA GeForce GTX ekran kartları için yayınlananOverwatch Game Ready güncelleştirmesi ile oyunları üst düzey çözünürlük ile akıcı bir şekilde oynayabileceksiniz. Yayınlanan güncellemeyeNVIDIA Overwatch Game Ready sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Shifdelete.net
Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Overwatch Hero Sinematiği Yayınlandı
Overwatch Çizgiroman Serisi #1 McCree - Tren Baskını Türkçe

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 2109
 • OverSon Türkiye

  Daha Harika Oldu

 • Mashtika

  Sistemim kaç FPS alır yaklaşık bayram paralarımla oyunu almayı düşünüyorum boşunada almayım diyorum yardımcı olurmusunuz? Ayrıca başka sitelerden alsam sorun çıkarmı (Mobil Ödeme vs.)

  R7 240
  Q8300
  4 GB RAM

 • Jae

  ati hd 4850 low oynuyorum 60 fpsle hiç kasmıyor bi de model ultra ve render %100. (%150 yapınca biraz kasıyor.)

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh