Kaplan: Ufak Dengeleme Güncellemesi Yolda | TürkOW
overwatch - teknik

Oyuncuların resmi forumda sürekli olarak dengeleme güncellemesine yönelik sorular sorması üzerine Jeff Kaplan sessizliğini bozdu ve tatmin edici bir açıklama yaptı. Kaplan’ın açıklamalarına göre bu hafta içerisinde ufak bir dengeleme güncellemesi ve ay sonunda Competitive Mode’un da içinde bulunduğu bir içerik güncellemesi yayınlanacak.

Blizzard Resmi Yazı

Henüz bir içerik veya dengeleme güncellemesi yayınlamayı tercih etmedik çünkü belirli bir yayın politikasına bağlı kalmayı istiyoruz. Elbette bazı olasılıklar söz konusu olacaktır. Öncelikle, bu ayın sonunda Competitive Mode’u içeren bir içerik güncellemesi yayınlayacağız. Bu hafta içerisinde ise muhtemelen ufak bir dengeleme güncellemesi yayınlamış olacağız.

Beta sürecine katılmış olanlar için yayınladığımız güncellemeler bir beklenti oluşturmuş olabilir. Fakat artık oyunun resmi olarak yayınlandığını hatırlatmak isterim. Artık oyunun yapısını fazla bozacak güncellemeler yayınlamamak konusunda titiz davranmamız gerekmektedir. İçerik güncellemesi, dengeleme güncellemesi veya ufak düzeltme güncellemeleri bekleyebilirsiniz. Fakat her hafta dengeleme güncellemesi beklememelisiniz. Çünkü bu durumda oyunun sağlıklı olacağına inanmıyoruz.

Benzer başlık içerisinde dengeleme değişikliklerinin neleri kapsadığını merak eden oyunculara verilen ufak bilgide ise Kaplan, McCree ve Widowmaker kahramanlarını işaret etti.

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
J. Kaplan: Overwatch'a Yeni Harita ve Kahraman
Overwatch Çizgiroman Serisi #2 Reinhardt - Ejder Katili Türkçe

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 884
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh