Kapalı Beta 25 Nisan'da Bitiyor | TürkOW
ow-beta-bitiyor

Overwatch Kapalı Beta nihayet varış noktasına yaklaşıyor. 25 Nisan tarihinde sunucular kapanarak Erken Erişim ve Açık Beta programları için son düzenlemeler yapılmaya başlanacak.

 

Oyunun geliştirme sürecindeki bu kritik dönemde bizlere yardımcı olduğu için tüm Kapalı Beta oyuncularına ve bizleri yakından takip eden oyuncu kitlemize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Geçtiğimiz aylar içerisinde bizlere verilen geri bildirimlerle oyunun dengesi, kahraman ayarlamaları ve oyunun çekirdek sistematiğini iyileştirdik.

Biliyoruz ki içinizde bir patlama var ve 24 Mayıs’ı bizler gibi iple çekiyorsunuz!

Unutmadan, Overwatch’u 5-9 Mayıs tarihleri arasında birden fazla platformda PC, PS4 ve Xbox One’da oynayabileceksiniz.

Ayrıca oyunu 29 Nisan tarihine kadar satın alanlar için kendileri ve bir arkadaşları ile birlikte Açık Beta’ya erken erişim fırsatı yakalayacak ve 3 Mayıs’ta oynayabilecekler.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Heroes of the Storm Tracer'ın Özellikleri Belli Oldu
Overwatch Erken Erişim Key'leri Gönderilmeye Başlandı!

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1286
 • AstraL Body

  Merhaba, ben Origin Edition önsipariş ile satın aldım. Bazı sorularım var:
  1- Bana 3 mayıs civarında özel key gelecek mi?
  2- Betaya sadece ön alım yapanlar mı katılabilecek?

  • Kesin bir açıklama yapılmadı bu konu ile ilgili fakat tahminimizce üyeliğiniz işaretlidir büyük ihtimalle bahsi geçen tarihler arasında Battle.net Launcher üzerinden doğrudan oynayabileceksiniz. 3-5 Mayıs arasındaki Açık Beta erken erişimine sadece ön satış yapabilenler girebilecek. 5-9 Mayıs tarihleri arasında Açık Beta tüm dünyaya açılacak.

   İlerleyen günlerde bilgiler geldikçe sizleride bilgilendiririz.

   • AstraL Body

    Hmm anladım. İlginiz için çok teşekkürler.

 • Wetre

  Bir şey sorucaktım şuan almam ile daha sonra almam arasında erken erişim dışında ne gibi yarar sağlayacak

  • Standart sürümü satın almanız şu an için yalnızca erken erişim vaadi veriyor. Origin Edition’ın belli eşantiyonları bulunuyor yalnızca.

 • Motun

  Türk OW yöneticilerine aslında bir sorum olacak oyunu satın alıp almamak arasında çok kararsız durumdayım. Yakın zamanlarda çok iyi reklamları yapılan gta V yi steamdan 180tl gibi bir fiyata satın aldım ve aldığıma pişman oldum online serverlerin yetersizliğ internet hızı vb sorunlar… keşke satın almasaydım dedim .Sizce bu oyun 40 euro(130tl) gibi bir fiyata denk geliyor acaba verdiğim paranın hakkını alabilirmiyim güzel bir şekilde fikirlerinizi açıkça yazarsanız çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler.

  • Ortalama olarak 3 aydır oynuyoruz bizler için oyun inanılmaz zevkli geçiyor özellikle oyunda bir arkadaş çevresi de yapabilirsen. 5-9 Mayıs’ta oyun açık betaya girecek oyunu deneyerek satın alabilirsin daha garanti olur senin için

   • KaaN

    Merhabalar … Bir Sorum Olucaktıda Bu Açık Betaya yani 5-9 Mayıs Tarihleri Arasında Herkeze Erişim Sağlanıcakmı Yoksa Satın Alanlar İçinmi Sadece Acilen Cevaplamanızı İstiyorum Çünkü Bilgisayarımın Ne Performans Gösterdiğini Görmek İstiyorum Şimdiden Teşekkürler … 🙂

    • 3-5 Mayıs yalnızca ön sipariş verenler için 5-9 Mayıs herkese açık

 • Blackdragon

  Oyunun çekiliş yapıcakmısınız yaparsanız da arkadaş için verilen kod dan yapın

 • Alperen

  Turkow size birşey sormam gerekiyor aslında 2 şey:

  1-29nisana kadar alanlar 3 mayıstan itibaren belirli bir tarih olmaksızın oynayabiliyormu?

  2-29nisana kadar oyunu satın alanlar bir arkadaşıyla girebiliyor dedini onu biraz daha açarmısın [arkadaşımıza ücretsizmi oyun flan nasıl olucak]

  şimdiden teşekkürler.

  • İlk sorudan bir şey anlamadım, did you mean çakayım bari,

   1- 29 Nisan tarihine kadar ön satış ile oyunu satın alanlar 3-5 Mayıs tarihleri arasında doğrudan oyunu oynayabilecekler, bu tarihler erken erişim tarihleri ve sadece ön satış ile satın alanlar için geçerli.

   2- Tanıtım videosunda ve belli yerlerde “3-5 Mayıs tarihleri arasında siz ve bir arkadaşınız erken erişime hak kazanacak.” dendi, henüz geniş çaplı bir cevap verilmedi bu konuya arkadaşa nasıl bu daveti verebileceğimize dair. Arkadaşınız yalnızca 3-5 Mayıs tarihleri arasındaki erken erişime hak kazanacak oyunu ücretsiz oynayabilecek gibi bir durum söz konusu değil. Şayet isterse 5-9 Mayıs arasındaki tüm dünyaya açık olan Açık Beta’da da oynayabilecek. Fakat sonrasında oynamak istiyorsa oyunu satın almak zorunda.

   Diğer sorularınız için gözatın: http://www.turkow.com/overwatch-sikca-sorulan-sorular/

 • Mücahit Şahin

  Kusura bakmayın ama size bir sorum olcaktı 5-9 Mayıs arasındaki ücretsiz dönemdeki origins edition mı yoksa standart edition mı olucak

 • emre

  Bugün oyunu satın aldığım için beta key gönderdi blizzard sanırım satın alan herkese göndermiştir bunu oyunun battle.net hesabından tabi bu play işareti öne çıktı ama bastığımda oynayamıyorum. Sanırım beta kapandı ondandır. Aslında bu gelişmeler olurken sizden yeni haberler kısmında açıklamalar bekliyordum birkaç aydır sitenizi takib ediyorum oyunun başlamasına satın alanlar için 3 gün kaldı nihayet önceden betakey’e kavuşamayan bizlerde oynayabiliceğiz lütfen haberler bölümünüze yeni gelişmeler için açıklıklar katarmısınız. Arkadaşımada bu betakey verebiliyorum mesela.Bir merak ettiğim şeyde benim gibi satın alanlar 3-5 herkese açık olan betayla 5-9 olmak üzere 6 gün betasını oynayabilicez lakin aklımda şöyle bi soru var 9’dan sonra oyunu satın alanlar oynayabilicek mi ? Yoksa 9’dan sonra 24’ne kadar beklememiz mi gerek ?

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh