İlk Overwatch Beta Önizleme Yayını 15 Ekim'de! | TürkOW
Winston

Overwatch ilk resmi çıkışını 15 Ekim Perşembe günü Twitch üzerinden yapıyor… tabi sizler de bu etkinliğe davetlisiniz!

Blizzard’ın kendi binasında, geliştiricilerimizle takım kurup dünyanın geleceği için CANLI yayında savaş verecek olan gözü pek kahramanlarımız Haylinic ve Ellohime’a katılın. Açılışı da yapmış olacağımız bu yayınlarda Overwatch’un 90 dakikalık kesilmemiş ve düzenlenmemiş gerçek zamanlı oynayışını yalnız bir değil, iki farklı bakış açısıyla izleme imkanınız olacak. Ayrıca, önümüzdeki beta süresince sizleri nelerin beklediği hakkında da fikir sahibi olacaksınız. (Fenaa!)

overwatc wallpaper

Her şey bununla sınırlı kalabilir mi? İlk Overwatch Beta Önizleme Yayını bizlere neler sunacak? Hepsi merak edilen sorular arasında yer alıyor. Anlayacağınız biz de en az sizin kadar heyecanlıyız. Biz de sizin kadar tutkulu bir biçimde bekliyoruz.

Bu aralar oyunla ilgili gelen bilgiler içimizi ısıtıyor ama biz biraz daha fazlasını istiyoruz. Örneğin, resmi olarak beta ne zaman başlayacak? Bunun cevabını kovalıyoruz. Belki yayında buna bir cevap bulabiliriz. Pek ümitli değiliz ama olsun.

(Ha!) Bu arada unutmadan, yayını kaçırırsanız üzülmeyin. Not defterimiz ve kalemimiz yanımızda olacağından işe yarar tüm bilgileri Türkçe olarak size ulaştıracağız. Şimdilik beklemedeyiz, aşağıdan canlı yayın bilgilerine göz atmayı ihmal etmeyin.

Yayıncılar konusunda size bilgi sunamadığımız için üzgünüz. Şimdilik kendilerini pek tanımıyoruz ama Blizzard’ın ardından biraz daha tanıyacağımız kesin. Bu seferlik bizi es geçin, Haylinic ve Ellohime ikilisini izlemeyi tercih edin.

 

Canlı Yayın Detayları:

 

Dostlarınıza haber salın, ajandanıza not alın ve savaşa hazır olun! Hepinizi yayında görmek istiyoruz.

MOBA’dan RPG’ye, FPS’den Simülasyon oyunlarına 10 senedir oynanmadık tür bırakmayan bu kişilik, az buçuk İngilizcesiyle şimdi de Overwatch’u yerelleştirmeye soyundu.
Overwatch 2015 Blizzcon'da 2 Panel Veriyor!
Overwatch Beta Tarihi Belli Oldu!

Yorumlar

yazar Conquerer
TARİH
Görüntülenme 1482
  • JinVarrel

    Hızlı paylaşmışsınız tebrikler ! Takipteyiz

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh