HotS Yeni Kahramanı Zarya ve Son Bastion Sneak Peek | TürkOW
zarya-skin-splash

Bir kaç gün önce haberini yaptığımız ve 18 Ağustosta gösterilecek olan Son Bastion kısa animasyonunun Gamescom etkinliğine özel ufak bir fragmanı yayınlandı, hatta buna fragmanın fragmanı demek daha doğru olur 🙂

Yeni Kısa Animayon Filmi: Son Bastion

Nisan ayında Heroes of the Storm’a eklenen ilk Overwatch kahramanın Tracer olduğunu hatırlıyorsunuzdur (link) Gamescom etkinliği yaklaşırken Blizzard hemen hemen tüm oyunlarına gelecekte neler ekleyeceğini ve hangi değişimlerin olacağının sinyalini vermeye devam ediyor.

Overwatch ve Heroes of the Storm’un ortak noktası bu seferde HotS’a eklenecek Zarya kahramı oldu. Yetenek ağacı olarak Overwatch’a bir hayli sadık kalan Blizzard ayrıca Overwatch’ta henüz olmayan 3 adet farklı kostüm ve konseptini de bizlerle paylaştı.

Zarya’nın bulunduğu videolara ve görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

zarya-splash
zarya-skin-splash
zarya-model
zarya-konsept
zarya-skin-master
zarya-1
zarya-skin-2
zarya-2
zarya-skin
Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Yeni Overwatch Haritası: Eichenwalde
Overwatch Sezon 2 PTR Yama Notları

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1812
 • raven

  Zarya’nın bozulmadan oyuna aktarılması çok iyi olmuş aynı özelliklerin hepsi eklenmiş.Acaba o master zarya ve diğer skin Overwatch’a eklenir mi , eklenirse güzel olur.

  • Evet Zarya’nın 2. ultimate özelliğininde ilk özelliğinin aynısı sadece negatifi olması bile yeteneklerinin ne kadar güzel muhafaza edilip aktarıldığına bir örnek bizler içinde.

   Tasarımları ve modelleri hazır olan kostümleri en kısa sürede oyuna taşıyacaklarına emin gibiyiz, hali hazırda Reddit Overwatch kanalı üzerinden de Thunder Guard Zarya’nın Overwatch’a eklenmesini isteyen çok insan uzun bir konu açmış bulunmakta. Blizz oyuncularını kırmaz büyük ihtimalle 🙂

 • Berkay Yıldırım

  bence hotsa uyabilecek tüm kahramanlar eklensin

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh