Black Friday: Overwatch: Origins Edition 115-125 TL | TürkOW

Overwatch’un yeni kahramanlara ihtiyacı var! Hepimiz gelecek için savaşıyoruz ama sayımız 20 milyon olmasına rağmen hala yeterli sayılmayız. Blizzard, Black Friday’e özel indirimini açıklayarak kahraman olmak isteyenleri çağırıyor! 28 Kasım 2016 tarihine kadar Overwatch: Origins Edition’ı %40 indirimli satın alabilirsiniz.

Black Friday İndirimi – Overwatch: Origins Edition

Bilmeyenler veya kaçıranlar için ifade etmek gerekirse, Overwatch: Origins Edition’ın fiyatı normalde 49.99€ veya 49.99$ şeklindedir. Gelen bu indirimle Overwatch: Origins Edition’ın fiyatı 34.99€ veya 39.99$ seviyesine düşürülmüştür. Peki bu indirim avantajlı mı? Öncelikle fiyatlandırmaları baştan aşağı kontrol etmemiz gerekmektedir.

  • Overwatch olarak satılan ve sadece oyunu içeren paketin fiyatı normalde 39.99€ veya 39.99$ şeklindedir. Black Friday kapsamında bu üründe indirim bulunmamaktadır.
  • Overwatch: Origins Edition olarak satılan ve oyunun yanında çeşitli oyun içi hediyelerin bulunduğu paketin fiyatı normalde 49.99€ veya 49.99$ şeklindedir. Black Firday kapsamında bu üründe indirim bulunmaktadır.

Overwatch: Origins Edition ile Overwatch arasındaki farklılıklar ise şunlardan oluşur:

  • 5 adet Origin Kostümü: Overgrown Bastion, Security Chief Pharah, Strike-Commander Morrison, Blackwatch Reyes ve Slipstream Tracer
  • Heroes of the Storm’da Tracer
  • World of Warcraft’ta Baby Winston Pet
  • Hearthstone’da Overwatch Kart Arkası
  • Diablo III’te Mercy Wings
  • StarCraft II’de Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion ve Soldier: 76 Portreleri

Normalde 5 Origin kostüm ve 5 oyuna ait oyun içi ögelerin değeri 10€ veya 10$ şeklindedir. Black Friday indirimiyle bu değere sahip ögeler 15€ veya 15$ indirimli bir biçimde size sunulmaktadır. Dolayısıyla daha az para ödeyerek yılın en iyi oyunlarından birisine sahip olabilirsiniz.

Sıkça sorulardan birisine buradan cevap vermiş olalım. Daha önce Overwatch almışsanız ve bunu Overwatch: Origins Edition’a yükseltmek istiyorsanız ödemeniz gereken tutar hala 10€ veya 10$ şeklindedir. Yükseltme üzerinde herhangi bir indirim söz konusu değildir.

Bu indirim Overwatch resmi adresinden alınan oyunlarda geçerlidir. Ayrıca indirimler oyunun PC, Xbox ve PS4 versiyonlarını kapsamaktadır. Bugünün kur değerleriyle fiyat € bazında 125 TL, $ bazında ise 115 TL civarındadır. Satın almak için bu bağlantıya göz atabilirsiniz: https://playoverwatch.com/en-us/buy/

Kitap okumayı seven ve kendi halinde yazarlık yapmaya çalışan Blizzard hayranı bir insan.
Golden Joystick Awards 2016'da Overwatch'a 5 Ödül
Overwatch'ta Play of the Game Kaydetme

Yorumlar

TARİH
Görüntülenme 1327
  • Çok iyi fiyat gerçekten. Almak isteyenler verip bu keyfi tatması gerekiyor. Aldıktan sonra gerçekten hak ettiğini anlayacaklar. Websitesi de çok hoş. Başarılarınızın devamını dilerim 🙂

5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh