Atlas Haber Ajansı Dorado'dan Bildiriyor | TürkOW
Atlas-haber-ajansı

forum

LUMÉRICO’NUN MEKSİKA PROJESİ AÇIKLANDI FAKAT EMNİYET VE GÜVENLİK HALA TEHDİT ALTINDA

54arfoh copy

LOS MUERTOS KİMDİR?

Şu anda Los Muertos oluşumu hakkında çok az bilgi var. Çoğu kişi tarafından yasadışı ve fırsatçı bir çete olarak görülse de, örgüt üyeleri kendilerini Omnik Krizi’nin yarattığı geniş çaplı tahribattan sonra unutulup geride bırakılanları temsil eden devrimciler olarak nitelendiriyor.

dorado

LUMÉRICO EN BÜYÜK ENERJİ SANTRALİNİ DUYURDU

Bugün, LumériCo yönetim kurulu başkanı Guilermo Portero tüm ülkeye temiz ve ucuz enerji sağlama vaadiyle ortaya çıkan ve uzun süredir beklenen enerji ağının son bağlantısı Dorado nükleer santralinin tamamlandığını kamuoyu ile paylaştı.

Portero konuşmasında şunları kaydetti: “İçerisinde bulunduğumuz bu an, Meksika için büyük bir andır. Başkan olarak hayalim sadece La Medianoche esnasında tahrip edilen altyapıyı onarmak değil, bu ülkeye tüm dünyayı kıskandıracak bir altyapı inşa etmekti. Bugün o hayalim gerçekleşti, ben ve LumériCo bunu mümkün kıldık.”

“Artık gözümüzü geleceğe ve ülkemizin liderliğinden faydalanmak isteyenlere diktik.”

soldier

KAÇAK ARANIYOR | “SOLDIER: 76”

Uluslararası seviyede aranmakta olan kaçak “Soldier: 76”nın Dorado’da görüldüğüne dair haberler gelmeye başladı. En son ABD’deki Overwatch tesislerine yaptığı bir dizi saldırıdan sonra Meksika sınırını geçmiş gibi gözüküyor.

Bu şahsın nerede olduğuna ya da ne yaptığına dair bir şey biliyorsanız lütfen yetkililere bildiriniz. Kaçağın yakalanmasında faydalı olacak bilgi sağlayanlara 10 milyon dolarlık ödül verilecek.

Resmi Twitter Sayfasındaki Gelişme

Bugün Overwatch resmi Twitter sayfasında yayınlanan ve yarın akşam saatlerinde gerçekleşecek olan “etkinliği” gösteren bir gif yayınlandı. Bu konuyla ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tahminlerinizi alalım?

ezgif-6208271

Bu metnin çevirisi Fatih Zeren ‘Conquerer’ KUAS tarafından TurkOW markası adına yapılmıştır. İş, bu marka sahibinin izni olmadan metnin kopyalanması, değiştirilmesi ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

Fantastik evren hastası, Blizzard hayranı, Çizer, Kedi Sahibi, Kıdemli Öğrenci.
Overwatch Dragons Sinematiği Yayınlandı
Soldier:76'in Sinematiği Geliyor: "HERO"

Yorumlar

yazar Ashandle
TARİH
Görüntülenme 1013
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh