20-23 Kasım Overwatch Beta Test Etkinliği | TürkOW
Overwatch beta test weekend

Blizzard, Battle.net üzerinden yaptığı açıklama ile ilk kez gerçekleştirilecek olan ve sadece davet usulüyle katılımın alınacağı Overwatch beta test etkinliğini duyurdu. Buna göre, 20-23 Kasım Overwatch beta test etkinliği için ayrılmış bir hafta sonu olacak. Yapılacak bu etkinlik ile sunucular üzerinde bir stres testi gerçekleştirilmesi ve sunucuların durumu gözden geçirilmesi hedefleniyor.

CTYO0IKUAAEItJD

20-23 Kasım Overwatch beta test etkinliği için takip edilecek süreç ise aşağıdaki şekilde olacak.   

 

check1

Bu adım beta test etkinliği için atılacak ilk adım olacak. 19 Kasım tarihinden itibaren beta test etkinliğine katılacak üyelikler belirlenecek ve oyunculara bu konuda gerekli bilgilendirmeler iletilecek. Beta test etkinliğine katılma hakkı kazanan oyuncular için yaklaşık 1 günlük süre oyunu indirip beta test etkinliğine katılmak için hazır olmalarını sağlayacak.

check2

Belirlenen bu beta test etkinliği için 21 kahraman ve üç farklı harita kullanılacak. King’s Row, Hanamura ve Watchpoint: Gibraltar dışındaki haritalar kullanıma kapalı olacak.

Bu bir stres testi gerçekleştirme etkinliği olduğu için oyunculardan özel olarak donanımlara yönelik geri bildirimlerin toplanması hedefleniyor. Beta sunucularının durumu, kritik hatalar, oyunu etkileyen diğer unsurlar ve oyunun bilgisayarınızda nasıl çalıştığına yönelik geri bildirimler bu testin asıl konusu olacak.

check3

Overwatch beta test etkinliğine katılabilmek için öncelikli olarak oyunu yüklemeniz ve oynamaya hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

  • Battle.net masaüstü uygulamasını indirin ve çalıştırın.
  • Hafta sonu beta etkinliğine giriş izni bulunan Battle.net üyeliğiniz ile giriş yapın.
  • Battle.net arayüzünün sol kısmında yer alan Overwatch görseline tıklayın.
  • Oynamak istediğiniz bölgeyi seçin ve “Install” butonuna basın.
  • Yükleme tamamlandıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey beta test etkinliğinin başlamasını beklemek!
CT8lkvDVEAASR-G

Unutmadan bir hatırlatma yapalım. Hafta sonu gerçekleştirilecek olan beta testi etkinliğine giriş izni alacak oyuncular daha önce Overwatch beta kaydı bulunan oyuncular arasından seçilecek. Bir başka ifadeyle, henüz beta kaydını oluşturmamış oyuncuların bu sürece dahil edilmesi imkansız. 23 Kasım 19:00’da hafta sonu testleri tamamlandıktan sonra sunucular bakıma alınacak ve hafta sonu için erişim hakkı sağlanan oyuncuların erişim izinleri kaldırılacak. Hafta sonu için Blizzard’ın planladığı özel bir etkinlik olmayacak fakat siz isterseniz yayın ya da turnuva düzenlemekte serbestsiniz.

Hafta sonu gerçekleştirilecek beta test etkinliği için yeni gelişmeler söz konusu olursa sizi bu yazıdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bilgilendireceğiz. Oyunla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için TürkOW’u takip etmeye devam edin.

check Dikkatinizi Çekebilecek İlgili Diğer Konular

 

  • Overwatch’u Beta Çıkmadan İndirme (tıklayın)
  • Overwatch İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular (tıklayın)
  • Overwatch Paketleri ve Fiyatlandırma Tablosu  (tıklayın)
  • Overwatch Güncel Beta Davetiye Dağıtım Duyurusu (tıklayın)
Kitap okumayı seven ve kendi halinde yazarlık yapmaya çalışan Blizzard hayranı bir insan.
US Üyeliğiyle Overwatch EU'da Oynanabilir Mi?
Overwatch Beta Ara Verdi - Tiyatral Fragman Yayınlandı

Yorumlar

TARİH
Görüntülenme 1702
5
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh